ЧЕРНІВЦІ

Керівництво Чернівецької облради проігнорувало вимогу опозиції про позачергову сесію

0

Сесії обласної ради сьогодні не буде, оскільки і голова, і його заступник у відрядженні, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». У яких відрядженнях голова ради і його заступник – наразі офіційно не повідомляється.

Незважаючи на те, що опозиція зібрала більше третини голосів депутатів облради, необхідних для скликання її позачергової сесії (36 голосів), сесія сьогодні не відбудеться, повідомив депутат облради від фракції "Фронт змін" Максим Бурбак. Але рада має два тижні, аби розглянути цю вимогу і прийняти рішення. 

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», 13 червня під час мітингу на захист української мови під стінами "Будинку з левами" депутати Чернівецької облради ініціювали проведення позачергової сесії у п`ятницю, 15 червня. На сесії мали розглянути два питання. Перше — щодо мовних утисків. Друге — звернення до Президента щодо скасування зменшення пільг воїнам-афганцям та іншим пільговкам. Під ініціативою проведення позачергової сесії на той час підписалися 36 депутатів, серед них був і регіонал Михайло Бауер.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua