ЧЕРНІВЦІ

«Регіонали» демонстративно залишили засідання, присвячене Україні, у Страсбурзі

0

Члени Партії регіонів демонстративно вийшли із засідання міжпарламентського комітету «Україна-ЄС» у Європарламенті

 Про це «Коментарям» заявив народний депутат від Партії регіонів, заступник голови Комітету у закордонних справах Леонід Кожара.

За його словами, делегація ПР залишила  засідання в Страсбурзі «через зневажливе ставлення голови комісії Бориса Тарасюка (НУНС) до рекомендацій Партії регіонів».

«Комісія, очолювана Тарасюком, не змогла відпрацювати наші пропозиції. Тарасюк все відкинув. В принципі, ми повинні працювати консенсусом. Він просто зневажливо поставився до членів делегації від Партії регіонів, не врахував нашу думку, намагається протягнути політичні формули, заяви та рекомендації Комітету з парламентського співробітництва. І під час голосування ми змушені були піти», - підкреслив нардеп.

Водночас народний депутат від НУНС Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebоok написала, що: «Члени Партії регіонів покинули засідання міжпарламентського комітету «Україна-ЄС» через незгоду, що в загальній резолюції є кілька пунктів, що звертають увагу на необхідність виконувати резолюцію Європарламенту, позбутися вибіркового правосуддя і знову привернути увагу до справ Юлі (Тимошенко - ред.) і Юри (Луценка - ред.)».

Як повідомляли «Коментарі», перед цим єврокомісар Штефан Фюле зазначив, що Угода про асоціацію буде підписана лише тоді,   коли Україна перейде від слів до дій.

Також нагадаємо, 24 травня Європейський парламент ухвалив чергову резолюцію  щодо України, в якій закликав владу вирішити ситуацію з ув´язненими, засудженими з політичних мотивів, до початку виборчої кампанії.

Джерело: Comments.UA

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua