ЧЕРНІВЦІ

Москаль просить нагородити молдаван за знешкодження українських грабіжників

0

Народний депутат Геннадій Москаль направив листа міністру МВС Республіки Молдова Олексію Ройбу з проханням надати персональні дані правоохоронців, котрі допомогли викрити особливо небезпечних злочинців, які тривалий час тероризували мешканців прикордонних районів Чернівецької області. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», інформація про лист з`явилася на сайті нардепа.

Комітет Верховної Ради України з питань боротьби з оргзлочинністю та корупцією прийняв рішення нагородити поліцейських орденами “Честь. Мужність. Закон”.

"Нагороди урочисто вручать Вашим працівникам у приміщенні Верховної Ради України, на засіданні Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, в присутності ЗМІ," - пише Москаль молдовському міністру.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», ще у січні 2012 року Народний депутат України Геннадій Москаль звернувся до міністра МВС надати Буковинській міліції практичну допомогу в знешкодженні озброєної банди, яка вже цілий рік тероризує мешканців Новоселицького району.
У квітні "Новоселицьких розбійників" було затримано буковинськими правоохоронцями у співпраці з румунськими колегами.
З`ясувалося, що протягом тривалого часу бандити скоїли 15 розбійних нападів у Чернівецькій області. Начальник УМВС Микола Харабара тоді повідомив, що бандформування здійснювало напади на родини заробітчан, які або повернулися з-за кордону, або передали гроші родичам.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua