ЧЕРНІВЦІ

Комісія з припинення діяльності обласних комунальних підприємств книжкової торгівлі затвердила план ліквідаційних заходів. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», документ, оприлюднений комісією, опублікував сайт газети "Час".

Відповідно до документу, весь персонал ліквідованих книгарень попередили про звільнення "впродовж двох днів після отримання особистого попередження", а центри зайнятості поінформували про масове звільнення ппрацівників. 

На усе майно мають бути складені акти прийому-передачі а по самих підприємствах - ліквідаційні баланси.
Як повідомляли  «Чернівці. Коментарі», сесія Чернівецької облради більшістю голосів прийняла рішення реорганізувати мережу комунальних книгарень в обласному центрі. Це питання стало скандальним задовго до сесії. Представники громади підозрюють, що реорганізація пов`язана з наміром влади приватизувати приміщення книгарень, розташованих в історичному центрі міста. Проти реорганізації виступили низка народних депутатів від різних фракцій, представники місцевих осередків опозиційних партій, облорганізації спілок журналістів таписьменників, активна молодь.

Фото «Чернівці. Коментарі», та «Час»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua