ЧЕРНІВЦІ

Влада має почистити Буковину від румунізації

0

Українська влада має вилучати у громадян України румунські паспорти, які за пільговими умовами роздають румунські емісари на Буковині

Про таке в ефірі «5 каналу» заявив заступник голови громадської ради при МЗС України Ростислав Томенчук.

«Насправді, питання в тому, що визначити скільки людей мають румунські паспорти, визначити їх прізвища, номери паспортів – це є досить складна ситуація. В певній мірі – це робота МЗС, насправді, щоб вести певний діалог, тому що це питання, дійсно, досить-досить гостре. Я вважаю, що ці паспорти потрібно забирати, але ця політика повинна бути планована, постійна і вона не повинна виникати просто так, з сьогоднішнього дня в телеефірі. Це повинна бути політика держави. Держава Україна знає про це – повинно було з самого початку говорити про це», - заявив Томенчук.

Нагадаємо, прагнення Румунії довести кількість своїх громадян в українському регіоні до 20% населення турбує українців і молдаван.

У Чернівецькій області наразі проживає близько 12 % румунів. Але в офіційних документах Румунської республіки зазначено, що на Буковині вже 20% румунів. На минулорічному міжнародному Форумі Румун прем´єр цієї країни відкрито заявив про етнічні претензії щодо сусідніх країн.


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», Румунія перед Всеукраїнським переписом населення агітує молдавське населення Чернівецької області змінювати свою ідентичну приналежність на румунську. За інформацією Ради Чернівецького міського товариства молдавської культури, останнім часом, до цієї роботи "залучаються не тільки високо посадовці Румунії, чи місцеві «румунопатріоти», а навіть офіційні представники Молдови".  Джерело:
 «5 канал»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua