ЧЕРНІВЦІ

Перший заступник голови ОДА натякає на неприпустимість відключення електропостачання за борги орендареві кафе і екранів у чернівецькій фан-зоні, повідомляє кореспондент «Ченівці. Коментарі». Підприємець, який орендує кафе та екран на площі Філармонії у Чернівцях, заборгував майже півмільйона за світло.
 

Чернівецький міськРЕМ уже відключав екран за несплату боргів, але, за твердженням начальника міськРЕМу, щодо підключеня «домовилося» керівництво області та РЕМу. Якщо ситуація не зміниться, згідно з інструкцією, надання послуг з електропостачання має бути припинено.

Раніше перший заступник голови ОДА Георгій Галиць на одній із апаратних нарад закликав вирішувати проблему не під час Євро-2012: «Господарські питання зі споживачами будете вирішувати іншими методами і в інший час. Для цього не треба використовувати престижний футбольний турнір. Вболівальники, які хочуть дивитися матчі європейського футбольного чемпіонату у фан-зоні, не можуть бути заручниками господарських стосунків».

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», сам Георгій Галиць також був серед уболівальників чернівецької фан-зони минулої п`ятниці, 8 червня.

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua