ЧЕРНІВЦІ

На відміну від буковинців, львів`яни право на розробку надр продали

0

Австралійська Advance Energy підписала попередню угоду про купівлю прав на вивчення і розробку Ортиницької площі у Львівській області. Як інформує «Львівський портал», про це говориться в повідомленні компанії на сайті Австралійській фондовій біржі.

Ортиницька майданчик розташований в центрі Карпатського басейну, в якому, за оцінками Геологічної служби США, знаходяться 75 невідкритих родовищ із середніми запасами близько 20 млрд куб. футів газу.

Згідно з повідомленням, Advance Energy планує розмістити 500 млн акцій і залучити 3 млн дол. для повторного дослідження свердловини Ортиницька-3, роботи на якій велися в 1993-1994 рр.

Advance Energy збирається придбати Celiastad Pty Ltd, яка у свою чергу володіє правами на викуп 100% українського Epic Energy Ukraine. Остання підписала договір про спільну діяльність на Ортиницької газової площі ДП "Західукргеологія".

Згідно з повідомленням, Celiastad вже вклав у дослідження майданчика 900 тис. дол., які були витрачені переважно на ліцензійні та комісійні платежі, а також на будівництво дороги до свердловини.

Натомість, як повідомляли «Чернівці. Коментарі», Чернівецька обласна рада дозвіл на вивчення і розробку Петровецької площі у Вижницькому районі погодила для ДК «Укргазвидобування».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua