ЧЕРНІВЦІ

Депутати Чернівецької обласної ради збирають підписи за позачергову сесію облради. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це сьогодні на мітингу опозиції в Чернівцях повідомив голова фракції "Фронт Змін" Максим Бурбак.

Депутатам пропонують терміново розглянути два питання - прийняття звернення до Верховної Ради про відміну прийнятих 5 червня "мовного" і "афганського" законів та звернення до Президента з вимогою ветувати ці закони, якщо вони дійдуть до нього на підпис.

За словами Бурбака, стогодні до кінця дня планують зібрати 35 підписів депутатів - третину голосів, необхідних для скликання сесії. Саме ж засідання пропонують провести найближчої п`ятниці.

Як повідомив лідер "Фронту Змін", під зверненням про скликання позачергової сесії є підписи представників усіх фракцій - "Фронту Змін", "Батьківщини", "Свободи", "Нашої України" і навіть Партії регіонів.

За інформацією порталу «Чернівці. Коментарі», підпис під зверненням поставив начальник обласного управління освіти і науки, член фракції ПР Михайло Бауер.

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua