ЧЕРНІВЦІ

Бютівці відповіли Президенту

0

Заява Президента України щодо причетності Юлії Тимошенко до злочинів, зокрема, щодо вбивства донецького бізнесмена Євгена Щербаня, повністю знаменують собою повний і остаточний крах української юстиції та бодай ілюзії незалежності української прокуратури та судів

Про це йдеться у заяві прес-службі ВО «Батьківщина», повідомили «Коментарям» у прес-службі партії.

Нагадаємо, Президент Янукович в інтерв`ю зробив заяву, в якій зазначив, що Юлія Тимошенко безпосередньо брала участь у злочинах, які безпідставно фабрикують проти неї у Генеральній прокуратурі України. Віктор Янукович спробував запевнити, що Юлія Тимошенко також безпосередньо причетна до вбивства донецького бізнесмена Євгена Щербаня.

«Ці слова українського, з дозволу сказати, президента знаменують собою повний і остаточний крах української юстиції та бодай ілюзії незалежності української прокуратури та судів. Публічне замовлення на переслідування Юлії Тимошенко вже не замовчується, а афішується. Це новий крок в еволюції диктатури. Янукович взяв на себе функції слідства та суду. Наступним кроком має стати пряма участь Януковича у допитах та катуваннях Юлії Тимошенко», - йдеться у заяві партії.

«Партія «Батьківщина» звертається до всіх міжнародних спостерігачів, до світової громадськості, до громадян України з проханням не дати ввести себе в оману і дати гідну оцінку горе-президенту, який перейшов межу законності, порядності та моралі», - підкреслюють у партії.

«Що ж до вбивства Євгена Щербаня, то варто проаналізувати, кому саме перейшла свого часу його власність та власність інших убитих в Донецькій області бізнесменів», - підсумували у прес-службі ВО «Батьківщина».

Джерело: Comments.UA

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua