ЧЕРНІВЦІ

55 буковинців "повелись" на іпотеку Азарова

0

55 осіб звернулися до банків для участі в програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Як інформують «Чернівці. Коментарі», про це повідомив на прес-конференції начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Роман Пивнюк.
За його словами, десятеро осіб уже укладають угоди про отримання житла на умовах здешевленої іпотеки. 
Роман Пивнюк також повідомив, що на сьогодні чотири банки висловили готовність надавати кредити на житло за іпотекою: ВАТ «Ощадбанк», «Укргазбанк», КБ «Фінансова ініціатива» та Чернівецьке відділення ПАТ «Укрсоцбанк».

Відповідно до постанови Уряду, перший внесок на купівлю житла має бути не більше 25% від суми кредиту, а максимальна ставка на момент видачі кредиту – 16% річних. Держава компенсує 13% кредиту, решту - 3% сплачують громадяни. Термін кредитування 15 років, нормативна площа на одну людину або сім`ю з двох осіб – 40 кв. м, на сім`ю з трьох і більше осіб – 58 кв. м.
Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», на Буковині визначено шість житлових об`єктів, житло в яких буковинці можуть придбати на умовах здешевленої іпотеки. 
Це будинки на вул. Руській, 235–В (забудовник – ТзОВ «Чернівецький молодіжний житловий комплекс»), вулиці Руській 223–Д (забудовник – ТОВ БФ «Чернівціжитлобуд»), вул. Чорноморській, 4–А (ТзОВ «Будмонтаж-2001»), вул. Головній, 275 (забудовник – ТзОВ «Рембудсервіс»), вул. Гвардійській у місті Сторожинець (забудовник – СтзОВ «Надія») та по вул. Кагарлицького, 7–Б (забудовник – МПП фірма «Атлас»).

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua