ЧЕРНІВЦІ

Радник в.о. міського голови, який назвав журналістів «хвойдами», пішов у відставку (ВІДЕО)

0

Скандальний коментар піар-радника в. о. Чернівецького міського голови вартував радникові посади, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Радник Захар Подкидишев назвав чернівецьких журналістів "хвойдами", і скандал вихлюпнувся за межі соціальних мереж.
 

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», після круглого столу "Чесна бесіда з журналістами", в якому брали участь місцеві кореспонденти та столичні експерти, Захар Подкидишев написав у блозі коментар: «Вчора, у той момент, коли мені спало на думку, що я знаходжуся на злеті професійних хвойд, які переконують оточуючих, та в першу чергу себе, що вони незаймані, я покинув дане міроприємство». Такі слова викликали обурення у чернівецьких журналістів.

Написавши заяву на звільнення, Подкидишев заперечив, що його слова є офіційною позицією міської ради. Також стосовно журналістів він додав: «Я не вважаю їх хвойдами, я вважаю їх хорошими журналістками Можливо, я десь емоційно це висловив, але я нікого не хотів образити», повідомляє портал citi.cv.ua.


Відео ТВА

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua