ЧЕРНІВЦІ

«Марш мільйонів» вимагає відставки Путіна

0

Учасники мітингу на проспекті Сахарова ухвалили «Маніфест вільної Росії»

Текст документа зачитала зі сцени ведуча акції Євгенія Чірікова, передає«Лента.ру». Серед вимог маніфесту - відставка президента РФ Володимира Путіна, ухвалення нового закону про парламентські вибори і нові вибори в Держдуму, а також ухвалення Конституції, яка обмежує термін перебування однієї людини на посту президента одним шестирічним або двома чотирирічними строками.

Ухваленням маніфесту завершилася основна частина мітингу, який розпочався близько 14:30. Потім на проспекті Сахарова почався концерт. Першим виступив Гліб Самойлов. На мітингу виступили координатор «Лівого фронту» Сергій Удальцов, політик Борис Нємцов, депутати від «Справедливої ​​Росії» Ілля Пономарьов та Геннадій Гудков, журналіст Ольга Романова, письменник Дмитро Биков, молодий вчений Григорій Колюцький, колишній поліцейський Роман Хабаров, колишній в´язень Сергій Мохнаткін, муніципальний депутат Олена Ткач та інші. Вели мітинг Євгенія Чірікова і справорос Дмитро Гудков.

Ближче до кінця виступів люди почали масово покидати мітинг.

Як повідомляли «Коментарі», 12 червня «Марш мільйонів» розпочався в Москві близько полудня. З першої години дня учасники йшли ходою бульварами від кінотеатру «Пушкінський» до проспекту Сахарова, а близько 14:30 почався мітинг. Після мітингу на сцені виступлять музиканти, в тому числі Гліб Самойлов і Noize MC. Згідно з домовленістю організаторів з мерією Москви, захід має закінчитися о 18:00.

За оцінкою ГУ МВС по Москві, в акції беруть участь до 18 тисяч осіб. Очевидці говорять про 50-60 тисяч учасників, Сергій Удальцов зі сцени заявив про 100 тисяч, а Ілля Пономарьов - про 200 тисяч осіб, які прийшли на мітинг. Заявлене число учасників «Маршу мільйонів» - 50 тисяч осіб.

Координатор «Лівого фронту» Сергій Удальцов під час свого виступу на «Марші мільйонів» у Москві запропонувавпровести наступну масову акцію опозиції 7 жовтня - в день народження президента РФ Володимира Путіна.

Джерело: «Лента.ру»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua