ЧЕРНІВЦІ

У Пенсійного фонду перебої з надходженням коштів

0

ПФ рапортує про збільшення обсягів надходжень коштів. Але замовчує, що ця сума нижче плану, повідомляють «Коментарі». За 5 місяців 2012 року в Пенсійний фонд з усіх джерел фінансування надійшло 86,2 млрд грн, що порівняно з відповідним періодом минулого року більше на 6 324 600 000 грн, або на 7,9 відсотка.

Як повідомили «Коментарям» в прес-службі Фонду, власні надходження ПФ 61,5 млрд грн. Порівняно з січнем-травнем минулого року вони збільшилися на 8 278,2 5млн грн, або на 15,6 відсотка.У той же час, екс-перший заступник міністра соцполітики, провідний експерт з соціальних питань Центру Разумкова Павло Розенко зазначив для «Коментарів», що як і раніше, надходження Пенсійного фонду відстають від плану. Більш того, цей розрив збільшується. «Щоб виконати план, Пенсійний фонд повинен був зібрати власних грошей на суму понад 67300000000 грн, а зібрали - 61,5 млрд грн. Практично 6 млрд додаткового дефіциту. Минулого місяця ця різниця була 4,5 млрд грн, тобто, йде стабільна тенденція до збільшення додаткового дефіциту ПФ », - сказав експерт.За словами Розенка, даний факт свідчить про відсутність економічного зростання в Україні та відсутність грошей для поточних соціальних виплат і для оголошеного підвищення їх розміру.

За словами експерта, така ситуація збільшує ризики запуску друкарського верстата Нацбанком, що може негативно вплинути на інфляцію і курсоутворення гривні. У свою чергу, в Нацбанку в черговий раз запевнили, що сьогодні економічних передумов для падіння курсу гривні не існує.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua