ЧЕРНІВЦІ

Захисники книгарень від мітингів переходять до судів

0

Від імені громади до окружного адміністративного суду подаватиметься позов щодо визнання нелігимності скликання сесії облради, на якій прийнято рішення щодо реорганізації мережі комунальних книгарень, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Про це повідомив голова облпарторганізації «Фронту змін» Максим Бурбак.
 

«Фронтовик» пояснює, що порядок денний сесії затверджувала колегія облради, на якій головував Михайло Гайнічеру. Але головувати на колегії він не мав права, оскільки на той час не був членом колегії облради. Ці тп інші порушення роблять сесію нелегітимною. Бурбак у майбутньому суді буде залучений як третя сторона на боці позивача – громади.
Директори книгарень також зауважують, що рішення сесії, викладене на папері з печатками, відрізняється від того, яке зачитувалися в залі.
 

Як повідомляли раніше «Чернівці. Коментарі», сесія Чернівецької облради більшістю голосів прийняла рішення реорганізувати мережу комунальних книгарень в обласному центрі. Це питання стало скандальним задовго до сесії. Представники громади підозрюють, що реорганізація пов`язана з наміром влади приватизувати приміщення книгарень, розташованих в історичному центрі міста. Проти реорганізації виступили низка народних депутатів від різних фракцій, представники місцевих осередків опозиційних партій, облорганізації спілок журналістів та письменників, активна молодь.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua