ЧЕРНІВЦІ

Піар-радник в.о.міського голови назвав колег-журналістів «хвойдами»

0

Радник в.о.Чернівецького міського голови Захар Подкидишев назвав круглий стіл «Чесна бесіда з журналістами», організований рухом «Чесно» з нагоди Дня журналіста, «злетом професійних хвойд». 

Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», у коментарях до повідомлення у блоговій мережі ВКурсі про зустріч колег, він написав: «вчора у той момент коли мені спало на думку, що я знаходжуся на злеті професійних хвойд, які переконують оточуючих, та в першу чергу себе, що вони незаймані, я покинув дане міроприємство».
 

На круглому столі обговорювалися проблеми дотримання прав журналістів Буковини у період виборчої кампанії та виклики, що постануть перед журналістським середовищем Чернівецької області. На зустріч були запрошені гості професор, журналіст-міжнародник Тарас Петрів та виконавчий директор ї "Інтерньюз Україна" Костянтин Квурт.
 

Журналісти висловили своє обурення висловлюванням Подкидишева. Зокрема, в обговоренні в мережі фейсбук журналістка Надія Бабинська зауважила: «Такі вислови повинні отримати відповідну реакцію. Особливо, коли вони йдуть від радника секретаря міськради. Чи там всі так думають?»

Захар Подкидишев є радником в.о. міського голови Віталія Михайлішина з питань зв`язків з громадськістю на громадських засадах. Раніше він працював у низці буковинських газет, сам досі вважає себе журналістом і представляється кореспондентом газети "Експрес". 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua