ЧЕРНІВЦІ

Буковинський КОД закликав нардепів любити мову

0

Обласний Комітет опору диктатурі поширив заяву щодо недопустимості наступу на українську мову, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». У середу з цього приводу опозиціонери планують мітинг під стінами ОДА.

«Спроби провладної більшості у Верховній Раді фактичного запровадження в Україні другої державної мови викликають несприйняття та обурення буковинської громади, - заявляють КОДівці. - Такі провокативні дії з`являються, коли погіршується соціально-економічна ситуація в державі, аби відволікти суспільство від нагальних проблем і викликів, що перед ним постають, щоб відволікти увагу від того, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вже більше 300 днів незаконно знаходиться за гратами, щоб приховати виявлені факти тотальної корупції під час підготовки до Євро-2012 та від того, що через режим Януковича Україна опинилася в міжнародній ізоляції».

Буковинський КОД переконаний, що «насправді проблеми другої державної мови в Україні не існує. Вона штучно створюється антиукраїнськими силами, що збурює соціальну напругу в нашому суспільстві, не сприяє політичній стабільності, порозумінню та суспільній злагоді».

Закон про двомовність у заяві названо «зрадницьким», народних депутатів України закликали «неухильно дотримуватися Конституції та існуючих законів України, у т.ч. чинного законодавства України про мови, зупинити наступ на українську мову та не допустити антиконституційних спроб фактичного запровадження в Україні другої державної мови». Мітинг у середу під ОДА проти двомовності розпочнеться о 13 год.


File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua