ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях відбулася акція на захист безпритульних тварин від жорстокого поводження під час Євро-2012. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», активісти громадських оргнанізацій з захисту тварин збирали фінансову та матеріальну допомогу для тваринок, нагадали владі про її обіцянки сприяти зведенню притулку для тварин.

Організатори закликали буковинців не бути байдужими і пройшли ходою вулицями центру разом зі своїми домашніми улюбленцями. Та на вул. Ватутіна стався інцидент учасників ходи з продавцем преси. Один з песиків, який брав участь у ході, просто на тротуарі здійснив акт дефекації. І ще до того, як власниця собаки встигла за ним прибрати, продавець газет почав нецензурно лаятись, згодом вибіг та схопив дівчину за руку, почав виривати поводок з собакою та штовхати власницю. За дівчину заступилися, і зчинилася бійка, в яку змушені були втрутитися представники міліції.

Акція організована благодійною організацією "Захист безпритульних тварин - Не будь байдужим!" Дізнатися про можливість допомогти братам нашим меншим можна також за тел. 095 846 69 01 та 095 003 11 29.

Як повідомляли раніше «Чернівці. Коментарі», у Чернівцях кілька разів відбувалися акції на захист безпритульних тварин. Близько місяця тому в місті відбулося масове отруєння бездомних собак. Міська влада заперечила свою причетність до цього факту і пообіцяла сприяння громадським організаціям з захисту тварин.

Фото Vasya Vynogradov 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua