ЧЕРНІВЦІ

Голова облдержадміністрації Михайло Папієв хоче запровадити журналістський конкурс з висвітлення привабливості і позитивного іміджу Буковини. Як повідомляє кореспондент порталу «Чернівці. Коментарі», таким своїм задумом губернатор поділився під час урочистостей, які організувала ОДА і облрада з нагоди Дня журналіста.

«Переконаний, що ми всі разом і кожен зокрема любимо свою Буковину, і хочемо, щоб про наш край знали у світах, - сказав Папієв. - То чому б не організувати журналістський конкурс з висвітлення привабливості і позитивного іміджу Буковини? Я готовий забезпечити призовий фонд для переможців».

Голова облдержадміністрації вважає, що такий журналістський конкурс "об`єднає різні покоління журналістів, відкриє нові імена на інформаційній карті регіону». 

А на "негативну для іміджу Буковини" інформацію голова ОДА відреагував своєрідно. Керівнику порталу БукІнфо Сергію Зарайському він подарував рогатку - таку, як та, що її демонстрував напередодні журналістам начальник УМВС Микола Харабара.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua