ЧЕРНІВЦІ

Ряд громадських організацій Буковини пікетували сьогодні громадську приймальню народного депутата Миколи Романюка у Чернівцях, повідомляє сайт газети "Час".

Пікетувальники виступили проти того, що Романюк проголосував 5 червня за де-факто другу державну російську та за ліквідацію соціальних пільг чорнобильцям, афганцям та дітям-війни. 

До людей вийшла помічниця Романюка пані Наталя, котра підтвердила, що 5 червня народного депутата в сесійній залі парламенту не було, він не реєструвався, і ті питання не голосував. І запропонувала організаторам написати письмові претензії-пропозиції, щоб Романюк вині їх на розгляд Верховної Ради.

Пікетувальники вирішили звернутися до Романюка, аби той в парламенті вимагав провести службове розслідування, створити слідчу комісію та покарати винних в тому, що його картка проголосувала за відсутності депутата. 

Під час пікетування інший працівник приймальні депутата Романюка зібрав всі плакати та транспоранти і поніс їх від приміщення приймальні в невідомому напрямку. 

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», народний депутат Микола Романюк, член фракції Партії регіонів не голосував 5 травня за законопроект, який узаконював російську мову другою державною.

Фото "Час"

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua