ЧЕРНІВЦІ

«Замість того, щоб шукати злочинців, начальник обласного УМВС Микола Харабара показав «шоу із рогаткою». Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», так прокоментував заяву Харабари про те, що офіс "Фронту Змін" обстріляли з рогатки, голова обласної партійної організації Максим Бурбак

Коментар політика оприлюднила прес-служба ФЗ.

Якщо навіть повірити пану Харабарі, що склопакет було пробито не кулею, а кулькою з рогатки, якщо навіть забути, що прямо над офісом «Фронту Змін» - балкон квартири, в якій у цей час знаходилися люди, все одно «шоу із рогаткою» новоспеченого шоумена Харабари зовсім не в`яжеться з прямими обов`язками правоохоронця. Бо ж українці все ще впевнені, що обов`язок міліції – не влаштовувати шоу, а шукати злочинців, щоб вберегти від загрози громадян, - йдеться у коментарі.

"Влада розігрує в Україні політичний спектакль абсурду. У цьому спектаклі задіяний всім нам відомий режисер, міліціонери, які замість своїх прямих обов`язків мають демонструвати вірнопідданство і робити абсурдні заяви. Справді, чого ми чекаємо від місцевого міліцейського «князька», якщо цілий начальник Головного штабу МВС не червоніючи заявляє, що міліція біля Верховної Ради 5 червня не травила опозиціонерів сльозогінним газом, а розбризкувала навколо них дезодорант. Очевидно для того щоб під час зливи вони не відчули аромат зради інтересів України. Незрозуміло тільки, чому багатьом мітінгувальникам стало зле під час цієї «парфумованої атаки», в них сльозилися та червоніли очі".


"Фронтовики" вважають, що влада свідомо вводить суспільство в оману своїми діями.

"Влада вдає, що проводить реформи, міліція вдає, що ловить злочинців, просить євровболівальників ходити групами, демонструє рогатки, режисер непритомніє від курячого яйця. Це Україна для людей в їхньому розумінні, - йдеться у коментарі. - Та попри всю абсурдність ситуації, коли стріляють у житловий будинок, це зовсім не смішно. Коли міліція, замість того, щоб запобігти загрозі, демонструє на прес-конференції, як правильно вчиняти злочин, це теж не смішно. І сумно стає, коли правоохоронці перетворюються на придворних шоумейкерів".

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», начальник УМВС в Чернівецькій області Микола Харабара повідомив, що пошкодження вікна офісу фронтовиків ймовірно могло бути здійснено за допомогою рогатки типу «Trumark» та продемонстрував журналістам аналогічний пристрій.

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua