ЧЕРНІВЦІ

Активісти, яких зібрали під Верховною Радою 5 червня, заявили що їх ошукали: за «захист» російської мови обіцяли виплатити по 160 грн, але не віддали ані копійки

«Спочатку ми взагалі не знали, за що ми йдемо. Нам просто сказали - мітинг. Мітинг за українську мову. А потім ми прийшли, нас закрили в цю залізну коробку (паркан навколо Ради), і сказали, за що (ми стоїмо) і не випускали. Гроші пообіцяли, але грошей немає взагалі», - повідомила одна з «прихильниць» російської мови, передає «ТСН».

На запитання, хто обіцяв розрахуватися за участь в акції на підтримку російської мови, молоді люди в один голос заявили: «Люди від Партії регіонів».

Знайти тих, хто обіцяв розрахуватися, молодим людям не вдалося. Пізніше стало відомо, що замість обіцяних 160 грн лише частина мітингуючої молоді отримала по 30 грн - на проїзд.

Як повідомляли «Коментарі», 5 ​​червня Партія регіонів зібрала під стінами парламенту близько 3 тисяч своїх прихильників, які виступають за ухвалення даного законопроекту, опозиція - втричі менше.

Киянам, які мітингували під стінами парламенту за ухвалення мовного законопроекту «регіоналів» Ківалова-Колесніченка, обіцяли по 150 гривень.

Разом із тим одеський осередок ПР збирав активістів на мітинг під Верховною Радою на підтримку мовного законопроекту за 120 гривень.

Джерело: «ТСН»

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua