ЧЕРНІВЦІ

Ветерани Чорнобиля прийшли під Верховну Раду з метою добитися президентського вето на закон «Про гарантії виконання судових рішень», який передбачає скасування пільг для чорнобильців, афганців і деяких інших пільгових категорій громадян

Як передає кореспондент «Коментарів», під парламентом наразі зібралося більше ніж сотня чорнобильців з різних регіонів. Крім вимоги до Президента не підписувати закон, який, на думку чорнобильців, дає владі можливість не виконувати рішення судів щодо виплат їм, як мінімум, до 2014 року, вони висувають владі й інші вимоги, які в письмовому вигляді планують направити до Верховної Ради, Кабінету міністрів і Адміністрації Президента.

Сьогодні у Чернівцях керівники громадських організацій ВО "Ніхто крім нас", міської громадської організації "Спілка Чорнобиль", обласної організації "Діти війни" на зустрічі з журналістами висловити свою позицію щодо прийняття скандального закону про гарантії виконаня рішень судів.

Як повідомляли «Коментарі», Верховна Рада прийняла в другому читанні в цілому проект закону №9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень».

20 вересня 2011 року відбувся масовий протест громадських організацій, відомий як бунт під парламентом, а потім по всій країні пішли захвати Пенсійних фондів.

Джерело: Comments.UA

Джерело фото: Євген Котенко

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua