ЧЕРНІВЦІ

Групу представників повітового відділення пропрезидентської Демократичної ліберальної партії Румунії в Сучаві підозрюють в організації мережі великої контрабанди сигарет з України. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це, з посиланням на бухарестське видання Cotidianul, пише МБ.

Повідомляється, що на розгляд румунського міністра юстиції Титуса Корлецяну відправлена заява, в якій зазначається, що контрабандна тютюнова продукція перевозиться в товарних вагонах, завантажених деревиною.

Один з організаторів розслідування - відомий румунський громадський діяч Кетелін Некіфоров - розповсюдив фотографію, нібито зроблену на одному з українських залізничних вокзалів, де до вантажу деревини кріплять контейнери з «неврахованими цигарками». Згодом ці цигарки були розвантажені в Сучаві.

Як повідомили кореспонденту ГолосUA в Міністерстві юстиції Румунії, оприлюднена інформація підлягає ретельному розслідуванню, до закінчення якого говорити про пряму причетність чиновників до незаконних дій «передчасно і необдумано».

Проте, експерт-аналітик державної програми з протидії контрабанді «Цигарка» Віорел Сату повідомив, що останнім часом з Сучави все частіше надходять відомості про «нечистих на руку держслужбовців», які нібито контролюють злочинний бізнес.


Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua