ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях покажуть кіно про MERIDIAN CZERNOWITZ

0

Сьогодні у Чернівцях презентують фільм про минулорічний Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Його представить відомим російським культуртрегер, режисер, ідеолог музичного гурту THE POSTMAN OF NOBEL Євгеній Горін.

Як і зазвичай робить зі своїми мистецькими заходами фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ, подію проведуть у незвичному місці: на цей раз кінозалом стане автосалон. В автосалоні НІКО-Чернівці спочатку відбудеться брифінг Горіна, далі – презентація його фільму, а після цього в пабі «Public»– обговорення фільму.
 

Довідка «Чернівці. Коментарі». Євгеній Горін - відомий російський культуртрегер, режисер, засновник та ідеолог музичного гурту "The Postman of Nobel". Протягом минулого року він двічі був у Чернівцях. Уперше - з лекцією на тему "Психоделічна революція: глобальний експеримент над свідомістю" у Мармуровій залі ЧНУ і згодом на вечорі-дискусії про творчість Джима Моррісона. Вдруге - на ІІ Міжнародному поетичному фестивалі Meridian Czernowitz. У Літньому театрі Горін представив на розсуд глядачів музичний медіа-спектакль під назвою "Американська молитва" за поезією Джима Моррісона та хітами "The Doors".

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua