ЧЕРНІВЦІ

Обласна рада не замовляла аудиту фінансової звітності за минулий рік та перший квартал 2012 року чернівецьких комунальних книгарень у Буковинському державному фінансово-економічному університеті. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це йдеться у відповіді на інформаційний запит Григорія Сорочана до Чернівецької облради .

За повідомленням, аудит здійснювала аудиторська фірма "Вест-аудит" на замовлення облради, а документу з експертними висновками БДФЕУ немає, "оскільки обласна рада не була замовником робіт з його виконання".


У Чернівецькій ОДА також не замовляли аудит в Буковинському державному фінансово-економічному університеті. Про це йдеться у відповіді на на запит Григорія Сорочана до облдержадміністрації.
У відповіді на запит, за підписом начальника управління внутрішньої політики та зв`язків з громадськістю Ганни Мальони, вказується, що "незалежний аудит фінансової звітності обласних комунальних підприємств книжкової торгівлі за 2011 рік і за перший квартал 2012 року замовляв власник цих підприємств – обласна рада".
Саме аудит університету став основним аргументом влади щодо необхідності реорганізації мережі книгарень.

Як повідомляли  «Чернівці. Коментарі», на зустрічі голови Чернівецької обласної ради Михайла Гайничеру та першого заступника голови обласної державної адміністрації Георгія Галиця з керівниками підприємств книготоргівлі обласної комунальної власності було повідомлено, що Буковинський державний фінансово-економічний університет здійснив експертну оцінку фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств книжкової торгівлі.


Фото з сайту газети "Час"

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua