ЧЕРНІВЦІ

Бурбак вважає, що реорганізація книгарень може бути оскаржена в суді

0

При прийнятті рішення про реорганізацію обласних комунальних підприємств книжкової торгівлі було допущено ряд помилок. Як повідомляє сайт BukNEWS, таку думку висловив голова обласної організації політичної партії "Фронт Змін" Максми Бурбак.

"При ухваленні цього рішення депутати порушили процедуру, - заявив лідер фракції "Фронт Змін". – Так як це було зроблено при ухваленні обласного бюджету наприкінці минулого року. Вінницький апеляційний суд вже прийняв до розгляду нашу апеляцію на рішення місцевого суду з цього приводу. Те саме може бути зроблено в ситуації з книгарнями".
Крім того, Максим Бурбак нагадав, що голова облради Михайло Гайничеру "не будучи членом колегії не лише брав участь у її роботі, але й головував на засіданні".

"І таких порушень можна вказати безліч, наголосив Бурбак. - Тому лякатися оприлюднення прізвищ треба не тим, хто голосував проти реорганізації книгарень, а тим, хто пішов на проти здорового глузду і фактично висловився за закриття книгарень у Чернівцях". Так політик відреагував на заяву у мережі Фейсбук голови фракції Партії регіонів Георгія Галиця, який подав прізвища депутатів, які голосували проти реорганізації, назвавши їх такими, що категорично проти збереження та розширення мережі книготоргівлі у Чернівецькій області".

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua