ЧЕРНІВЦІ

Бойка цікавить сланцевий газ. На Буковині почнеться розробка?

0

В інтерв´ю американському виданню Financial Times міністр Юрій Бойко розповів, що в Україні створені стабільні та передбачувані умови для залучення західних компаній до видобутку нафти і газу

На відміну від ряду інших держав, Україна останнім часом цілеспрямовано намагається в найкоротші терміни обзавестися внутрішніми джерелами енергоносіїв. Американський досвід говорить те, що Україна в розробці «альтернативного» газу з сланцевих і вугільних пластів може навіть обійти Європу, де поки тільки ведуть розмови про диверсифікацію, пише газета Financial Times у статті «Для видобутку сланцевого газу в Європі не вистачає необхідних складових».

Видання зазначає, що залучення іноземних компаній до розробки внутрішніх запасів газу в Україні поступово перетворилося на стратегію, враховуючи невигідні газові контракти, підписані Юлією Тимошенко.

При цьому «біло-блакитний» уряд під керівництвом Віктора Януковича забезпечив прийняття законів про угоди про розподіл продукції та запросив великі міжнародні компанії брати участь в конкурсах на розробку альтернативних газових родовищ.

«Так, існував період політичної нестабільності [в ​​сфері вуглеводнів], коли правила мінялися щороку. Але сьогодні у нас стабільна і передбачувана система, а наше завдання - зробити правила зрозумілими. Нам необхідно вести роботу з [енергетичними компаніями], щоб у них була можливість ще швидше працювати над розробкою альтернативних родовищ газу», - заявив виданню міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко.

Минулого місяця Україною був зроблений найважливіший крок - з компаніями «Шеврон» і «Шелл» були підписані договори про розробку газових родовищ, згідно з якими ці компанії зобов´язані вкласти до 370 млн. доларів в оцінку можливості видобутку газу на українських потенційних родовищах, відзначається в статті.


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», сесія Чернівецької обласної ради погодила клопотання ДК «Укргазвидобування» щодо отримання дозволу на вивчення і розробку Петровецької площі у Вижницькому районі.
«Укргазвидобування» є дочірньою компанією НАК «Нафтогаз України» і найбільшою газовидобувною компанією України.
File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua