ЧЕРНІВЦІ

Литвин запевняє, що «мовний закон» не запрацює

0

Навіть у разі прийняття закону «Про основи державної мовної політики», даний документ не запрацює. Як передає кореспондент «Коментарів», про це 5 червня заявив голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Він зазначив що, процедура прийняття даного документа, у другому читанні є складно. Для того щоб підготувати поправки, депутатам дається 14 днів, після чого даний документ протягом 10 днів розглядається в комітеті.«До цього закону поправок буде більше, ніж до податкового кодексу, і скоріш за все виникне вимога голосувати по кожній поправці і по кожному розділу», - сказав Литвин.

Він також підкреслив, що у парламенту залишилося два пленарні тижні до літніх канікул. У той же час спікер, висловив упевненість в тому, що навіть у разі прийняття даного документа у другому читанні «ніхто виконувати його не буде», за словами Литвина не виконується і Європейська хартія про мови нацменшин. Литвин зазначив, що для реалізації цього закону необхідні «колосальні кошти» «У той же час фінансово-економічне обгрунтування в даному документі відсутнє», - зазначив спікер.
Також Литвин спростував думку опозиції щодо того, що він підіграв Партії регіонів під час голосування за цей документ у першому читанні. За його словами, згідно регламенту закон про основи мовної політики повинен був розглядатися сьогодні. Відповідаючи на питання щодо голосування за цей документ депутата фракції Реформи заради майбутнього Володимира Каплієнка, Литвин зазначив, що секретаріат ВР буде займатися цим питанням.

Як повідомляли «Коментарі», народні депутати Верховної Ради прийняли за основу законопроект «Про засади державної мовної політики» «регіоналів» Ківалова-Колесніченко. «За» проголосували 234 народних депутати.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua