ЧЕРНІВЦІ

Буковинська прокуратура вважає, що правоохоронці недопрацьовують

0

На спільному засіданні колегії обласної прокуратури та УМВС України в Чернівецькій області йшлося про стан профілактики, попередження, розкриття та розслідування умисних вбивств на території Буковини, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Прокурор області Петро Коваль зазначив, що на Буковині цьогоріч маємо значний ріст умисних вбивств.

Якщо у 2010 році у Чернівецькій області їх було скоєно 18, то у минулому на одне більше – 19. Якщо ж порівнювати уже цьогорічні цифри з минулорічними (за 4 місяці), то маємо зовсім невтішну картину – 12 умисних вбивств проти чотирьох, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

На колегії не тільки наводилися конкретні цифри і факти, а і було вказано на недопрацювання правоохоронців та на те, як вони повинні діяти, аби покращити криміногенну ситуацію в краї.
Більшість умисних вбивств в області вчинено саме на побутовому ґрунті, внаслідок тривалих сімейних сварок, бійок, непорозумінь між подружжям, родичами, знайомими. А безпосередніми причинами, які тягнули за собою злочинні дії, ставали дріб`язкові обставини – безпідставні ревнощі, образливі висловлювання, перебування у стані сп`яніння тощо. Характерним для цих злочинів є те, що більшість з них були пов`язані з пияцтвом обвинувачених або потерпілих, а деколи одночасно їх обох.

Для вчинення умисних вбивств на побутовому ґрунті, а також внаслідок конфліктів, пов`язаних з пияцтвом, характерним є те, що у більшості випадків про наявність побутових негараздів, антисоціальну поведінку окремих осіб, їх схильність до зловживання спиртними напоями було відомо органам влади та місцевого самоврядування, громадськості, працівникам органів внутрішніх справ. Однак, цілеспрямованих профілактичних та попереджувальних заходів з їх боку належним чином не вживалося, що і призводило до вчинення тяжких злочинів.

У підсумку на колегії закликали усіх прокурорів і працівників органів внутрішніх справ мобілізуватися та плідно попрацювати над усуненням допущених прорахунків і помилок у роботі.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua