ЧЕРНІВЦІ

Тягнибок звинуватив у відставці Федорука регіоналів та «тушок»

0

Лідер «Свободи» Олег Тягнибок поклав відповідальність за усунення Чернівецького міського голови Миколи Федорука на регіоналів та «тушок» з НУ, БЮТ і Фронту змін, водночас виправдавши «Свободу», повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Так він пояснив дії своїх однопартійців у Чернівецькій міськраді, коли вони дали голоси на подолання вето, накладеного Федоруком на регламент ради.

Відповідаючи на запитання про «підігравання» «Свободи» владі у протистоянні тодішнього мера Чернівців і депутатів під час чат-конференції у мережі Вкурсі, Олег Тягнибок заявив: "У Чернівцях, якщо пам`ять не зраджує, міського голову «відставили» «регіонали» та «тушки» з НУ, БЮТ і «Фронту Змін». До чого тут «Свобода»?» Також Тянибок пояснив: «Регламент, який не підтримала фракція «Свободи» у міській раді, надавав міському голові («вічному комсомольцеві», який тривалий час намагався утискати діяльність «Свободи» у Чернівцях) майже необмежені повноваження, чотири пункти регламенту суперечили чинному законодавству (Микола Федорук відмовився їх доопрацювати). Ухвалювати будь-який документ, положення якого порушують Закон, ми ніколи не будемо. Виключень немає ні для наших партійців, ні, тим більше, для наших опонентів. «Свобода» є самостійною політичною силою, і нікому підігравати не збирається. Сподіваюся, що, проаналізувавши 20-річну історію нашої партії, будь-яка людина побачить – плітки щодо співпраці з антиукраїнськими силами є безпідставними».

Нагадаємо, минулого року депутати Чернівецької міськради усунули з посади тодішнього мера Федорука, за якого на виборах проголосували понад 60% чернівчан. Як наслідок, уже понад рік у місті немає легітимного міського голови.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua