ЧЕРНІВЦІ

Підходи до ВР заблоковані любителями російської

Усі підходи до Верховної Ради України заблоковані прихильниками Партії регіонів і спецпідрозділами міліції, з місця подій повідомляє кореспондент порталу «Чернівці. Коментарі».

Представників опозиційних сил, які теж намагаються пройти до стін парламенту, не пускають. Не пропускають також і журналістів.

Як повідомив «Коментарям» депутат Київради від «БЮТ-Б» Олександр Бригинець, який також знаходиться на місці подій, Партія регіонів заблокувала підходи до Верховної Ради, встановивши міліцейські кордони по периметру вул. Інститутська, М. Грушевського, Шовковичної та Садової, щоб не дати опозиції провести мітинг проти прийняття проекту закону «Про основи державної мовної політики», який фактично вводить російську як другу державну мову

«При спробах представників опозиції пройти всередину оточеної території міліція чинить фізичний опір. В той же час правоохоронники пропускають представників Партії Регіонів, які, напевне, застосовують знаки впізнавання чи кодові слова», - повідомив Бригинець.

Крім того, під Києвом також заблоковані автобуси з людьми, що їхали на мітинг захисту української мови.

Бригинець також повідомляє, що всередині оточеного кільця знаходиться кілька тисяч провладних маніфестантів. «Біля Верховної Ради розгорнута сцена, що вочевидь була встановлена ПР ще вночі, незважаючи на те, що опозиція мала провести там мітинг про що подала відповідну заявку. Через це опозиціонери змушені змінити місце збору, що тепер знаходитиметься біля Кабміну», - заявив депутат Київради.


З Буковини взяти участь у мітингу підтримки української мови прибуло близько сотні чоловік. За наявною інформацією, усі добралися до столиці без пригод.
З кожною хвилиною довкола Ради людей стає все більше.

Як повідомляли «Коментарі», сьогодні Верховна Рада розгляне законопроект «Про засади державної мовної політики», розроблений «регіоналами» Ківаловим-Колесніченком. Під парламентом очікується масштабний мітинг як противником, так і прихильників даного документа.

Також нагадаємо, 24 травня, в ході розгляду кількох законопроектів у парламенті сталася бійка між представниками опозиції та Партії регіонів.

Джерело: Comments.UA

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua