ЧЕРНІВЦІ

Фестивалю "Таврійські ігри" не буде

0

Організатори відмовилися від наміру відродити фестиваль «Таврійські ігри»: колишня форма з багатоденної різностильової музичною програмою вичерпала себе, а інший формат поки не знайдений.

Фестиваль «Таврійські ігри» в 2012 році проводитися не буде, повідомляє «ZN.UA» з посиланням на прес-службу компанії-організатора. 

Як наголошується в повідомленні, таке рішення оргкомітету прийнято після глибокого аналізу музичного ринку Європи і після проведення фокус-групи серед фахівців шоу-бізнесу, партнерів фестивалю, глядачів і журналістів. 

«Для переважної більшості прихильників фестивалю" Таврійські ігри" ця подія асоціюється з багатоденної різностильової музичною програмою, конкурсом краси, пивним чемпіонатом і фестивальними теплоходами. Проте в такому форматі фестиваль "Таврійські ігри" - це вже історія, а продовжувати його розвивати в тому ж напрямку сьогодні не актуально », - йдеться в повідомленні. В іншому ж форматі фестиваль «Таврійські ігри» організатори вирішили не проводити. 

Як нагадують організатори, за 17 років на фестивалі виступило 237 виконавців з 17-ти країн світу. За ці роки події фестивалю відвідало близько 3,5 мільйона глядачів. Міжнародний музичний фестиваль «Таврійські ігри» проводиться з 1992 року щорічно до 2008 року. До 2006 року включно місцем проведення було місто Каховка Херсонської області. У 2007 році фестиваль проходив на НСК «Олімпійський» в Києві. У 2008 році фестиваль знову повернувся до Каховки. У наступні роки фестивалю не було.


Джерело: «ZN.UA»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua