ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях сміття не лише сортуватимуть, а й перероблятимуть

0

У Чернівцях збудують один з десяти перших приватних заводів з переробки сміття, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Про початок реалізації цього проекту оголосив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів. Подібні заводи також зведуть у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Сумах, Тернополі, Хмельницькому, Полтаві, Кіровограді та Вінниці.
Каськів також повідомив, що сміттєпереробні комплекси у 10 містах України будуть створені за принципом державно-приватного партнерства та у більшій частині за рахунок інвестиційного капіталу. Орієнтовна вартість всього проекту близько 430 млн. євро, термін будівництва 2 роки, потужність переробки у Чернівцях - 100 тис. тонн ТПВ на рік, загальна кількість створених робочих місць: близько 2000.
Наразі в Україні діють лише 2 сміттєспалювальних заводи, побудовані у 80-ті рр. минулого століття, зазначається на офіційному сайті Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України. У Чернівцях минулого року відкрили сміттєсортувальний завод.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua