ЧЕРНІВЦІ

Галиць погрожує новими репресіями за відповіді чиновників на запити

0

Працівники обласного управління юстиції, які визнали незаконними дії колег у Сокирянському районі, котрі  відмовили в реєстрації райпарторганізації «Батьківщини», будуть покарані. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», покарання за перевищення службових повноважень пообіцяв працівникам обласного управління перший заступник голови ОДА Георгій Галиць.

Суть проблеми в тому, що в Сокирянах відмовляють у реєстрації районної "Батьківщини", а обласне управління юстиції підтвердило незаконність цієї відмови. Обласна "Батьківщина" у своїх претензіях посилається на висновок обласної юстиції, а  посадовець ОДА заперечує саму можливість існування такого висновку. Погрози з вуст чиновника пролунали вчора під час сесії облради, коли опозиція після чергового блокування трибуни відстояла право задавати запитання прокуророві області після його звіту. Серед запитань було й від голови обласної «Батьківщини» Івана Мунтяна щодо відмови в реєстрації Сокирянської райпарторганізації ВО «Батьківщина» районним управлінням юстиції.

«Обласне управління юстиції вже давно надало свої висновки, відповідні довідки про те, що районне управління юстиції скоїло прямі порушення законів і не мало жодного права не реєструвати нашу районну організацію, - заявив Іван Мунтян, - однак, незважаючи на всі подані заяви і звернення, в тому числі, і до прокуратури, віз і нині там».

Прокурор відповів, що подібні випадки є предметом вирішення судів, а не прокуратури, а заступник голови ОДА Галиць запевнив, що немає і не може бути такої довідки. На це Іван Мунтян її продемонстрував у присутності журналістів. Тоді Галиць заявив, що довідка, видана підрозділом управління юстиції, не може відображати позицію начальника управління юстиції, і особи, що видали цю довідку, будуть покарані за перевищення службових повноважень.

Як зазначає у поширеній з цього приводу заяві прес-служба облпарторганізації ВО «Батьківщина», в.о. начальника головного управління юстиції в Чернівецькій області М.Беженар в офіційній відповіді на депутатське звернення І.Мунтяна посилався саме на цю довідку. «Отже вона повністю відображає думку і позицію обласного управління юстиції», - вважають у «Батьківщині».
У відповіді, зокрема, йдеться про таке: «За наслідками перевірки складено довідку та направлено її в.о. начальника Сокирянського районного управління юстиції Сандуляку Я.Б. для усунення недоліків». В самій же довідці на трьох сторінках йдеться про те, що саме було порушено колишнім начальником Сокирянського районного управління юстиції під час реєстрації змін керівного складу районної партійної організації ВО Батьківщина.

У висновку йдеться про те, що Сокирянське районне управління юстиції при прийнятті рішення не провело належним чином правової експертизи поданих документів та порушило порядок підготовки та оформлення рішень щодо легалізації об`єднань громадян та інших громадських формувань. Також довідка рекомендує начальнику Сокирянського районного управління юстиції вжити заходів щодо усунення виявлених порушень, зазначає прес-служба обласної «Батьківщини».

Як повідомляли  «Чернівці. Коментарі», днями з обласної державної адміністрації був звільнений начальник відділу кадрів Володимир Виноградник та потрапив до лікарні з інфарктом начальник відділу звернень апарату ОДА Микола Вережан, які надали журналістам відповідь на інформаційний запит щодо освітнього рівня начальниці управління внутрішньої політики та зв`язків з громадськістю ОДА Ганни Мальони. 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua