ЧЕРНІВЦІ

Чернівці віддали пологовий будинок для перинатального центру

0

Депутати міської ради більшістю голосів передали у власність обласної ради дві приміщення пологового будинку №1, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

Проти виступили депутати опозиції, які вважають, що кошти будуть витрачені неефективно.
Опозиція також наполягала, щоби в угоді обов`язково передбачили збереження робочих місць для всього нині працюючого медперсоналу.

Пологові відділення обіцяють профінансувати згідно з президентською ініціативою "Нове життя". Приміщення відремонтують і на їх базі створять перинатальний центр для жінок із проблемною вагітністю та недоношених малюків.
Жінки, котрі досі народжували у пологовому будинку №1, продовжуватимуть користуватися його послугами. Оскільки в закладі є достатньо резервних місць, їх оснастять новим обладнанням і прийматимуть жінок із проблемними вагітностями з усієї області.

Якщо фінансування заморозиться, згідно з угодою, приміщення повернуть у власність міста.

"Це є відповідальність на всіх нас, депутатів і обласної, і міської рад, щоби ми проконтролювали і забезпечили створення сучасного перинатального центру. Я вам дякую за правильне рішення в цей день, День захисту дітей," – сказав Ігор Шкробанець, начальник ГУ охорони здоров`я Чернівецької облдержадміністрації.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua