ЧЕРНІВЦІ

Сесія Чернівецької обласної ради погодила клопотання ДК «Укргазвидобування» щодо отримання дозволу на вивчення і розробку Петровецької площі у Вижницькому районі, повідомляють «Чернівці. Коментарі».

У пояснювальній записці до рішення йдеться, що Петровецька площа знаходиться за 24 км від Вижниці у передгірській зоні. Під час розвідувального буріння у 2007 році у надрах площі було виявлено перспективні нафтогазоності пласти, ресурси вуглеводнів оцінені в 3200 тисячі тонн.

Як повідомляє МБ, «Укргазвидобування» планує після отримання остаточних дозволів пробурити свердловину глибиною 5650 метрів орієнтовною вартістю 80 млн.грн. У разі отримання прозитивних результатів, на площі розпочнуть облаштування відповідної інфраструктури, на якій підприємство обіцяє працевлаштувати місцевих жителів.

«Укргазвидобування» проспонсорувало завершення будівництва другої гілки газогону до Чернівців на суму 4,8 млн.грн. Директора підприємства колишнього чернівчанина Юрія Борисова (на фото) також називають одним з неофіційних організаторів усунення з посади міського голови Чернівців Миколи Федорука.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», питання про передачу надр облрада вже розглядала. Тоді депутатам не вистачило голосів, що викликало обурення голови облдержадміністрації Михайла Папієва.

Довідка

«Укргазвидобування» є дочірньою компанією НАК «Нафтогаз України» і найбільшою газовидобувною компанією України. Також «Укргазвидобування» виробляє пальне, зріджений газ та інші нафтопродукти на своєму газопереробному Шебелинському заводі в Харківській області.

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua