ЧЕРНІВЦІ

Створять 557 нових посад фахівців соціальної роботи

0

До кінця року передбачено введення 557 нових посад фахівців соціальної роботи, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

На виконання соціальних ініціатив Президента України передбачено провести модернізацію соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, повідомив директор Чернівецького обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Олесь Матвієв.
– У нинішньому році передбачено додаткову дотацію місцевим бюджетам для покращення надання соціальних послуг соціально незахищеним верствам населення. Чернівецька область отримає дотацію в сумі понад 17,6 мільйона гривень. Додаткову дотацію буде спрямовано для введення з 1 червня цього року посад фахівців соціальної роботи, які займатимуться виявленням та оцінкою потреб населення, наданням соціальних послуг, а також здійснюватимуть соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, – сказав Олесь Матвієв.

Як повідомили у прес-службі ОДА, найбільше додаткових посад планується ввести в Чернівцях – 85, в Сторожинці – 60, Новоселиці – 62.
– Введення такої кількості фахівців із соціальної роботи сприятиме тому, що соціальна політика стане ефективнішою, буде охоплено увагою усі категорії населення – від міста до села, – вважає О.Матвієв.

Він додав, що Чернівецька область – єдина, яка із веденням додаткових посад буде відповідати затвердженим Урядом нормам, за якими на одного соціального працівника повинно припадати 1,5 тисячі мешканців в сільській місцевості та 3 тисячі – у містах.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua