ЧЕРНІВЦІ

Активісти Чернівців не дають владі забути про притулок для тварин

0

Чернівецька обласна громадська організація «Захист тварин» збирається зробити притулок для тварин дієвим ще до його будівництва, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Захисники тварин просять дозволу встановити на території, призначеній для зведення притулку, вольєри для тимчасового тримання безпритульних тварин.

Захисники тварин також просять дозволу розмістити по місту дошки оголошень, аби легше було знайти господарів для безпритульних тварин. Раніше організація стала одним з переможців на конкурсі соціальних проектів, який проходив за сприяння Чернівецької міської влади, і реалізуватиме проект створення координаційного центру притулку для тварин. Тепер для забезпечення можливості реалізації цього проекту, «Захист тварин» просить міськраду надати копію проектно-кошторисної документації на спорудження притулку для безпритульних тварин, оскільки ці документи є необхідними для його реалізації.
Також активісти звертаються до міськради за роз`ясненням про порядок прийняття і впровадження «Правил утримання тварин у місті Чернівці» та «Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Чернівці на 2012-2017 роки», про те, якими документами визначаються повноваження Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради та КП «Чернівціспецкомунтранс» щодо вилову безпритульних тварин і відповідно до яких документів здійснюється фінансування цих заходів і яким чином відбувається вилов собак та куди в подальшому їх вивозять та скільки тварин відловили у 2011 році та за 4 місяці 2012 року, повідомляє сайт газети "Час".

Дошки з оголошеннями з метою полегшення пошуку господарів для безпритульних тварин, а також для централізації пошуку господарів загублених тварин активісти мають намір розміщувати по вул. Зеленій (при вході на ринок), на площі Соборній, Театральній та Центральній.

Раніше міська рада розробила проектно-кошторисну документацію і надала ділянку для зведення притулку для тварин. Його вартість складе 12 млн. грн. 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua