ЧЕРНІВЦІ

Майже під завісу сесії Чернівецької обласної ради депутати таки проголосували за реорганізацію обласних комунальних підприємств книжкової торгівлі, повідомляє кореспондент порталу «Чернівці. Коментарі». Разом з тим, під тиском громадськості, до проекту рішення були внесені суттєві зміни. Зокрема, депутати включили пункт про збереження профілю книжкових магазинів і заборону їх відчуження.

Щоправда, з переліку підприємств, які реорганізовуються, виключили найбільшого боржника - підприємство "Чернівцікнига", саме через банкрутство якого, на думку ініціаторів реформування, найперше необхідно було «рятувати» чернівецькі книгарні.

На запитання лідера фракції «Фронт Змін» Максима Бурбака чи має влада чіткий бізнес-план та стратегію розвитку майбутнього підприємства, перший заступник голови ОДА та голова фракції Партії регіонів Георгій Галиць відповів, що «все це напишуть вісля того, як буде прийняте рішення про реорганізацію».

І хоча до об`єднаного підприємства входять лише чернівецькі книгарні, Галиць пообіцяв, що до наступного року в його рамках буде створено 20 книгарень по всій області.

Голова ж Чернівецької ОДА Михайло Папієву своєму виступі зазначив, що «ті депутати, котрі проголосують проти, доведуть, що вони проти української книги».

Натомість, результати поіменного голосування головуючий на сесії не надав.

 

«За» проголосували 63 депутати. «Проти» - 10, утрималися – 2. Не голосували 14 депутатів.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», зранку сесію пікетували кілька сотень буковинців з вимогою зняти питання реорганізації. За останні кілька місяців на захист книгарень пройшло близько десятка протестних акції, проти реорганізації виступили творчі спілки, громадські організації, народні депутати, серед яких – й члени ПР.

Фото «Чернівці. Коментарі»

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua