ЧЕРНІВЦІ

Сьогодні на сесії обласної ради депутати відмовилися виключити з порядку денного сесії облради скандальне питання про реорганізацію чернівецьких книгарень, повідомляють «Чернівці. Коментарі»

За пропозицію депутата фракції "Фронт Змін" Сергія Юлика (на фото) проголосували 32 з 93 зареєстрованих у сесійній залі депутатів Чернівецької обласної ради. Проти пропозиції виключити дане питання з порядку денного висловилився 21 депутат, утрималося троє, не голосували 37.

І хоча голосування проводилося у поіменному режимі, проте висвітлити його результати по фракціях голова Чернівецької обласної ради Михайло Гайнічеру відмовився. За його словами такий порядок не передбачено регламентом. Голова облради повідомив, що те, хто і як голосував стане відомо тільки після того, як секретаріат опрацює ці результати.

Водночас, як повідомляє сайт buknews.com.ua, перший заступник голови Чернівецької ОДА, керівник фракції Партії регіонів Георгій Галиць не відмовив собі в задоволенні вкотре кинути шпильку у бік відсутніх у залі народних депутатів України. На початку сесії він використав час для виступу з трибуни, щоб дорікнути депутатм Москалю, Яворівському і навіть своєму однопартійцю Романюку, що галас навколо цього питання вони здіймали, а на вирішальне голосування не прийшли.

"Мене дивує відсутність сьогодні у цій залі цих народних депутатів, - сказав Григорій Галиць. -  Коли їм потрібно було поставити десь собі галочку, вони піднімали це питання. А тепер проігнорували його розгляд. Думаю, що ми приймемо рішення про реорганізацію книгарень на користь всієї буковинської громади".


Фото «Чернівці. Коментарі»

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua