ЧЕРНІВЦІ

Місто й область ділять нерухомість

0

Будівлі, що належать пологовому будинку №1 по вул. Буковинській та по вул. Головній, мають бути передані з міської комунальної власності в обласну, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». У них, згідно з президентською ініціативою «Нове життя» створять перинатальні центри.
 

Щоб отримати фінансування з держбюджету, приміщення пологового будинку повинні належати області. Юристи обіцяють, якщо до 2013-го держбюджет не виділить коштів на створення перинатального центру, будівлі пологового будинку, згідно з договором, облрада змушена буде повернути місту, повідомляє портал citi.cv.ua. Процедуру зміни власника подібних приміщень успішно вже пройшли три українські регіони.

Перше фінансове надходження згідно з програмою "Нове життя", 40 мільйонів гривень, обіцяють вкласти у новий центр до 2013 року. Чиновники запевняють, що облрада зобов`язується не лише зберегти нині існуючі робочі місця, але й створити нові.
Навіть якщо депутати не проголосують за таке нововведення, пожертвувати приміщеннями доведеться все одно. До 2014 року урядовці планують забрати у міст пологові будинки, щоби віддати регіонам, а відтак, фінансувати їх з держбюджету.
як повідомляли «Чернівці. Коментарі», вартість перинатального центру сягне вартості двох нових сучасних лікарень. 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua