ЧЕРНІВЦІ

На Буковині рейдери намагались захопити підприємство

0

У селі Коболчин Сокирянського району Чернівецької області підприємство ТОВ «БМБ» 5 разів зазнавало рейдерських спроб захоплення, останнє – 25 травня ц.р. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», про це йшлося на засіданні міжвідомчої регіональної робочої групи з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств.

Річний обсяг виробництва та реалізації продукції цього підприємства з виробництва яблучного концентрату складає 50 млн. гривень. Воно забезпечує роботою 120 чоловік.

За словами директора підприємства, працівники державної виконавчої служби Сокирянського районного управління юстиції описали обладнання ТОВ «БМБ», яке не було предметом попередніх судових розглядів. Приватна охоронна фірма відмовилась допустити засновника, директора та працівників ТОВ «БМБ» на територію підприємства.

Після обговорення ситуації, що склалася, члени робочої групи доручили Головному управлінню юстиції у Чернівецькій області здійснити перевірку виконавчого провадження, за наслідками невідкладно прийняти рішення відповідно до чинного законодавства.

Прокуратурі Чернівецької області спільно з УМВС України в Чернівецькій області міжвідомча регіональна робоча група рекомендувала здійснити перевірку законності дій працівників державної виконавчої служби Сокирянського районного управління юстиції щодо виконання судового рішення про стягнення з ТОВ «Транс-Оіл» суми боргу, ретельно вивчити питання достовірності документів, на підставі яких були вчинені виконавчі дії, повідомляє прес-служба ОДА.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua