ЧЕРНІВЦІ

Головні редактори буковинських ЗМІ заявляють про «брутальний економічний тиск на незалежні ЗМІ» з боку влади

0

Керівники кількох обласних друкованих видань звернулися до голови ОДА Михайла Папієва з листом, у якому нарікають на тиск влади, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». «Простежується тенденція до диктатури у виборі друкованого видання, доводяться плани і розпорядки на передплату до керівників державних і комунальних структур та навіть суб`єктів господарювання", - йдеться у зверненні.
 

Головні редактори говорять про «загрозливу ситуацію щодо вільного доступу громади краю до незалежних ЗМІ». «Через тиск з боку владних структур громадянам краю під підпис у «Відомостях про зарплату» нав`язуються відомчі видання («Крайова освіта» та «Здоров`я Буковини»), а також ті друковані органи, засновниками чи співзасновниками яких є місцеві ради та адміністрації. Досі за будь-якої влади на Буковині не існувало такого брутального економічного тиску на незалежні ЗМІ», - пишуть газетярі.
«Таким чином, керована вами адміністрація застосовує адмінресурс, корупційний метод у витискуванні грошей на провладні ЗМІ, позбавляючи громадян демократичного вибору – свободи слова», - закидають вони Папієву. Вони вимагають «припинити ганебну практику зачистки від незалежної преси на Буковині, визнати верховенство права вибору за читачами та передплатниками». У разі невиконання їхніх вимог мають намір розірвати угоди з ОДА про висвітлення діяльності органів виконавчої влади, а дії чиновників, які примусово заставляють своїх підлеглих передплачувати відомчі видання, оскаржуватимуть у судах, повідомляє сайт газети "Час".

Звернення наразі підписано керівниками чотирьох обласних друкованих видань: газет «Час», «Версії», «Буковина» та «Буковинське віче».

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua