ЧЕРНІВЦІ

Виконком Чернівецької міської ради ухвалив рішення про створення Центру надання адміністративних послуг у залі, де відбуваються сесії Шевчанківської районної у місті Чернівці ради. Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомили у прес-службі обласної організації політичної партії "Фронт Змін".

За інформацією прес-служби, міська влада вирішила створити Центр у приміщенні райради, прикриваючись виконанням Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

"Кращого приміщення, ніж актова зала Шевченківської районної ради, де відбуваються сесійні пленарні засідання та інші заходи, чиновники міської ради не знайшли, - йдеться у повідомленні прес-служби ФЗ. Вони вирішили для створення Центру попросити приміщення площею 273 кв.м. та 127,5кв.м., ще одну кімнату на першому поверсі 15кв.м. та приміщення, придатне для архіву, площею 80-100кв.м.в Шевченківській райраді".

За інформацією порталу «Чернівці. Коментарі», сесійну залу планують розбити на зони, зробивши перегородки з гіпсокартору. 

"Те, що вибір приміщень зупинився на будівлі Шевченківської райради, депутати від «Фронту Змін», «Батьківщини»  розцінюють як намагання обмежити їхню депутатську діяльність, роботу районної ради та зрештою взагалі  ліквідувати районні ради як органи місцевого самоврядування, про що недвозначно натякнув радник секретаря Чернівецької міської ради, відомий спеціаліст з місцевого самоврядування Борис Руснак," - вважають "фронтовики".

Намагання позбавити районну раду залу для засідань депутати від опозиції вважають "черговим наступом на місцеве самоврядування".
"Знищення місцевого самоврядування на Буковині, яке розпочалося з незаконних припинень повноважень міських голів Чернівців та Новодністровська, узурпації провладною партією обласної ради та рад різних рівнів,  продовжується тепер і на районному рівні. Мабуть, тому що Шевченківська районна в місті Чернівцях рада була єдиною, де було прийнято звернення до Президента України щодо відставки уряду Азарова", - зазначається в заяві "Фронту Змін".

Депутати різних фракцій підтримали позицію голови Шевченківської районної ради, депутата ради від ВО «Батьківщина» Михайла Пазюка в обґрунтованій відмові представникам міської ради в проханні відведення вказаних приміщень для Центру.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua