ЧЕРНІВЦІ

До осені Бауер обіцяє дві нових школи та дитсадок

0

До початку нового навчального року в Чернівецькій області здадуть в експлуатацію дві нових школи та дитячий садок, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

«На Буковині буде відкрито Лужанську загальноосвітню школу в Кіцманському, Красноїльську гімназію в Сторожинецькому та дитячий садок у селі Станівці в Глибоцькому районах, – сказав начальник управління освіти ОДА Михайло Бауер. – Крім того, будівельні роботи тривають ще на десятьох освітніх закладах області».

Як повідомили у  прес-службі ОДА, в області реорганізовано 35 загальноосвітніх навчальних закладів, створено 28 освітніх округів. Триває робота зі створення Боянського і Мамалигівського освітніх округів у Новоселицькому районі. За результатами засідання координаційної ради з питань інноваційного розвитку Чернівецької області до вересня будуть розроблені інноваційні проекти «Навчання та дослідження без кордонів» та інформаційно-довідковий портал «Туристична Буковина». Михайло Бауер відзначив, що цього року придбано шкільний автобус для Сторожинецького району, а в кожному районі області по 5 шкіл отримали статус «Флагмани освіти Буковини».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua