ЧЕРНІВЦІ

У всіх філіях фінансової піраміди МММ-2011, заснованої Сергієм Мавроді, повністю припинені виплати вкладів

Як повідомляють десятники і сотники даної піраміди, надійшло розпорядження про повне припинення виплат як виграшів, так і внесків учасників даної піраміди, пише видання «Юрист онлайн».

 
У терміновому порядку припиняють свою роботу офіси і осередки системи МММ-2011, всі готівкові гроші, що знаходяться в офісах представництв МММ-2011 в терміновому порядку були вивезені в невідомому напрямку, карткові рахунки обнулені і заблоковані.

Як повідомляють самі учасники системи, зв`язок з так званими десятниками і сотниками системи повністю втрачений, виплати дійсно припинені. У випадку, коли все ж вдається зв`язатися з адміністраторами піраміди, вкладники отримують однакову відповідь «Піраміда звалилася, всіх попереджали, грошей немає і не буде».

Заяви про те, що все всім платиться і піраміда функціонує не відповідає дійсності. За словами учасників, вкладники, які встигли забрати свої гроші, втратили до 90% вкладу.

Як стало відомо «Коментарям», засновник піраміди Сергій Мавроді визнав факт призупинення виплат. «У зв`язку з призупиненням виплат виграшів просимо всіх учасників системи не піддаватися паніці і звернутися до своїх десятників для забезпечення повернення вкладів. Точні терміни можна уточнити у своїх десятників», - написав Мавроді в своєму блозі.

У той же час, вкладники з різних міст України пишуть на форумах і на сторінках Facebook про масове закриття офісів в ММ-2011 в регіонах. Також масово звучать заяви про відмову МММ-2011 повернути вклади.

Як раніше повідомляли «Коментарі», прокуратура Москви вимагала порушити кримінальну справу стосовно невстановлених осіб, які закликають громадян вкладати кошти в проект «МММ-2011».

Як наголошується в повідомленні, прокурори визнали незаконною постанову про відмову в порушенні кримінальної справи і направили в ГУ МВС РФ по Москві постанову для порушення кримінальної справи за статтею «замах на шахрайство». Максимальне покарання, передбачене цією статтею, - десять років позбавлення волі. У повідомленні не уточнюється, яке відомство раніше відмовило в порушенні кримінальної справи.

Як стало відомо, підставою для рішення прокуратури Москви стали експертні висновки Федеральної антимонопольної служби і «Національного агентства фінансових досліджень», відповідно до яких проект «МММ-2011» визнано фінансовою пірамідою.


Джерело: Comments.UA

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua