ЧЕРНІВЦІ

«Швидку» викликають на раптові захворювання, побутові та вуличні травми

0

За останній тиждень бригади станції швидкої медичної допомоги у Чернівцях здійснили 917 виїздів на виклики, повідомили кореспондентові «Чернівці. Коментарі» у секторі інформації та зв`язків з громадськістю міської ради. Також там переконують, що у 86% випадків бригади швидкої допомоги приїжджають на виклик за 10 хвилин.

Найчастіше чернівчани зверталися на «103» зі скаргами щодо раптових захворювань і станів – 575, загострення хронічних захворювань і підвищеної температури тіла – 135, нещасних випадків, травм, отруєнь – 73. Від загальної кількості тих, хто звернувся до швидкої допомоги, кількість осіб, що перебували в алкогольному та наркотичному сп`янінні без ускладнень та іншої патології – 23.

За минулий тиждень у стаціонари міста за направленням лікарів бригад СШМД було доставлено 190 пацієнтів, з них 94 – з вулиць та громадських місць. Серед травм у постраждалих, доставлених в травмпункти та інші лікувальні заклади. переважають побутові травми (36) та вуличні травми (20), у тому числі пов`язані із вживанням алкоголю (24).

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua