ЧЕРНІВЦІ

В "іпотеку Азарова" готові вв`язатися три банки Буковини

0

Три українські банки готові надавати кредити на житло за соціальною іпотекою, яку анонсував кабмін. Як повідомили порталу «Чернівці. Коментарі» у прес-службі ОДА, про це заявив заступник голови, начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації Кирило Крищенко.

За словами чиновника, долучитися до програми кредитування готові ВАТ «Ощадбанк», «Укргазбанк» та КБ «Фінансова ініціатива».

«Станом на сьогодні три банки направили листи, в яких зазначається, що вони будуть брати участь у реалізації програми іпотечного кредитування, викладеної у Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов», - відзначив Крищенко.

Фінансових подробиць умов, які пропонують банки начальник фінуправління не повідомив. Зазначив лише, що "банками було підготовлено окрему програму кредитування позичальників-фізичних осіб та процедуру взаємодії щодо надання та обслуговування кредиту на умовах Порядку, а також стосовно розрахунку та адміністрування схеми розрахунку суми часткової компенсації по відсотках".

Прес-служба наголошує, що "робота з залучення інших банків краю, які будуть видавати кредити на доступне житло, продовжується".

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», дві Чернівецьких компанії-забудовники пропонують по 18 однокімнатних і двокімнатних квартир для покупки за умовами здешевілої іпотеки. Разом з тим, досі, незважаючи на початок кампанії, фінансові установи не готові були надавати пільгові кредити.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua