ЧЕРНІВЦІ

Місто подекуди без електропостачання

0

Район Роша сьогодні без світла до 17 години, повідомили кореспондентові «Чернівці. Коментарі» у прес-службі міської ради. Причина – проведення заміни опор.

У зв`язку з проведенням технічного обслуговування обладнання на ТП та підключення абонентів до мережі, сьогодні до 12 год. від електропостачання будуть відключатись житлові будинки та ОГД по вул. Ткачука, Річна, Степова, пров. Межирічний, Василевської Ванди, Вишневецького Дмитра, Александрі Васіле.

А у зв`язку зпроведенням замін опор 30.05.2012 року з 09:00 до 17:00 від електропостачання відключені житлові будинки та ОГД по вул. Топорівській, Заставнянській, 122-185, Заліщицькій, Стрийській, 72-110, Ходорівській, Ковалевської, Затишна, Весняна, Рогізнянській.

Учора також повідомлялося про заплановане відключення в цьому ж районі будинків по вулицях Берегометська і провулок, Рогізнянська і 1-й провулок, провулок Топорівський, Вербова, Лозівська, Заставнянська з 81-го по 185-й, Черемшинова, Фіалкова, Ясенева, Іркутська, Онезька, Стрийська з 73-го по 105-й та з 72-го по 110-й, Ходорівська і чотири провулки, Ворошиловградська, Яснопольська, Перлинна, Ладозька, Затишна і провулок, Звенигородська.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua