ЧЕРНІВЦІ

Буковинський державний фінансово-економічний університет здійснив експертну оцінку фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств книжкової торгівлі, повідомляють  «Чернівці. Коментарі».

За інформацією, розповсюдженою прес-службою ОДА, про це було повідомлено на зустрічі голови Чернівецької обласної ради Михайла Гайничеру та першого заступника голови обласної державної адміністрації Георгія Галиця з керівниками підприємств книготоргівлі обласної комунальної власності..

Університет, якого представники влади вважають "незалежним аудитором", зробив висновик, що книгарні перебувають "на межі банкрутства".

"Керівники крайової влади довели до відома директорів комунальних книгарень результати здійсненого незалежного аудиту їх фінансової звітності за минулий рік та перший квартал 2012 року та ознайомили з експертним висновком Буковинського державного фінансово-економічного університету результатів щодо фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств книжкової торгівлі", - повідомила прес-служба. - Михайло Гайничеру та Георгій Галиць відзначили, що обласні комунальні підприємства книготоргівлі на межі банкрутства, і вони, як представники крайової влади і власника цих підприємств, не можуть допустити знищення мережі книгарень

Керівники області запевнили, що після реорганізації мережа книгарень розшириться, а директорам книжних магазиців "порекомендували об`єднати зусилля не навколо деструктивного протистояння зі своїм засновником, а задля спільних дій з виведення книготорговельних підприємств з кризового стану"

Як повідомляли  «Чернівці. Коментарі», опозиція закликала пікетувати Чернівецьку облраду у день її сесії 31 травня. Протестувальники виступатимуть проти знищення української мови та закриття книгарень у Чернівцях.


Фото з офіційного сайту університету

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua